לייעוץ טלפוני :  054-835-7327                    

מוצרים ( )  
דף הבית >> מאמרים >> טבעות טיטניום

טבעות טיטניום וטבעות נישואין מטיטניום.

טבעות טיטניום הן למעשה טבעות אמידות ואיכותיות אשר נועדו לענוד על האצבע, הטבעות עשויות טיטניום טהור שהיא מתכת קלת משקל ובנוסף על כך הינה חזקה מפלדה ושוקלת פחות ממנה.

ניתן להתבלבל ולחשוב שהטבעות העשויות טיטניום יהיו זהות לטבעות העשויות טונגסטן. אך למעשה גם טבעות לגבר וגם טבעות נישואין לאישה עשויות להיות מיוצרות מטונגסטן או מטיטניום.אולם, ההבדל העיקרי הוא שבטיטניום ניתן לייצר מגוון רחב יותר של עיצובים וגימורים. באופן כללי הגוון של הטיטניום נע בין פלטינה כהה לכסף טהור 925. כמו כן גם את טבעות הטיטניום, בדומה לטונגסטן, ניתן לצפות בזהב או בכסף.

אחד היתרונות הבולטים ביותר שיש כיום לטבעות העשויות טיטניום, הוא שהטיטניום עמיד בצורה יוצאת דופן לכמה מהדברים השכיחים שבהם אנו נתקלים במהלך היום יום. דברים אשר טבעות עשויות מתכות כמו זהב וכסף לא היו עומדות בהם.

זה קשה מאוד וכמעט בלתי אפשרי לשנות את צורתה של הטבעת בלי כלים מקצועיים ולכן היא עמידה מאוד. ללא שימוש בכוח קיצוני הטבעות ישמרו על צורתן ואיכותן לאורך זמן כמו כן קשה מאוד לשרוט טיטניום טהור ולכן המראה החדש והנוצץ ישמר לאורך שנים מבחינת תחזוקה יש רק לנגב בעזרת מטלית לחה או בעזרת מעט סבון כלים.

ישנם כמה עיצובים מוכרים ובסיסיים לטבעות טיטניום, כאשר מדובר על טבעת נישואין לגבר או טבעת אופנתית לגבר בדרך כלל הגימור יהיה מאוד רחב וללא כל עיטורים מיוחדים, הרבה דגמים יהיו בגימור מוברש (מט) כך שיתאימו גם למראה הפשוט והיום יומי וגם לפגישה עסקית עם חליפה.

כמו כן הטיטניום מהווה חלופה מדהימה לטבעות כסף וזהב גם מפני שניתן לייצר עיצוב זהה בטיטניום וגם בזכות המחיר. בנוסף על כך הטבעות ישמרו על ברק גם בשימוש במים מלוחים, מים עם כלור של בריכה וברור שגם במקלחת ביתית רגילה.

למרות איכותן היוצאת דופן של הטבעות העשויות טיטניום המחיר איננו גבוה במיוחד. למעשה בברוורמן תכשיטים סביר להניח שכל טבעת טיטניום הנמצאת בקטלוג תהיה זולה יותר באופן משמעותי מטבעת מקבילה לה אשר עשויה זהב אם וכאשר תיוצר באותו העובי הרוחב והמידה.

 
 


 
לתיאום הגעה יש ליצור קשר.
טלפון ליצירת קשר:
054-835-7327
שעות לתיאום פגישות:
ימים א' - ה': 08:30-19:00
יום ו':           08:30-13:30

שעות פעילות שירות לקוחות:
ימים א' - ה': 08:30-21:00
יום ו':           08:30-13:30

חנות המפעל בבניין שמשון מתחם הבורסה, רמת גן.


לברורים:    support@tough-rings.co.il

 
     

© כל הזכויות שמורות לטאף רינגס 2011-2019   טאף רינגס - Tough Rings טבעות לגבר - טבעות לגברים
לייבסיטי - בניית אתרים